Cześć i czołem, pewnie zastanawiacie się co tym razem uwieczniałem. Godzina 22:00 dzwoni do mnie Jarek, wcześniej go nie znałem. Pyta czy mógłbym zrelacjonować ich wypad w teren. Mówię czemu nie :) Po chwili rozmowy z Jarkiem, powiem szczerzę podjarałem się tą imprezą. Nie spodziewałem się że będzie aż tak fajnie. Błoto – super zabawa – duże samochody – mocne silniki – niesamowici ludzie!
Dziękuję www.artsframe.pl za polecenie, Jarkowi za zaproszenie i super przyjęcie www.drzewiasty.pl

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej zdjęć z wypadu zapraszam na www.flic.kr/s/aHsk6ScTej


Zobacz więcej… »


Jak obiecałem tak jest. Fotorelacja z Wielkanocnego Jam Session oczywiście w Republice. Miłego odbioru! :)


Zobacz więcej… »


Byłeś w rePUBlice? Nie? A więc nie ma innej opcji, żeby podczas następnego koncertu nie wpaść, posłuchać, pogadać ze znajomymi i przy okazji wypić coś dobrego. :D Poniżej kilka ujęć z koncertu zespołu Konflikt. Na pewno będzie więcej relacji z takich wydarzeń, także do miłego!
Wszystkie poniżej fotki są robione D700 także nowy nabytek sprawuje się świetnie, jest progres! Wkrótce fotki testowe z Sigmy 24-80.

Zobacz więcej… »


Każdy z nas choć troszkę zachowuje się jak małe dziecko. Jak myślicie co się wydarzy, gdy połączymy samochód (z tylnym napędem) ze śniegiem? Oczywiście plus kierowca :D Kilka fotek z białego szaleństwa czarnego potwora. Check!

Zobacz więcej… »


Pierogi, pierogi, pierogi kto ich nie lubi :) Za pośrednictwem Pani Teresy miałem okazję fotografować jedzenie w szczególności ukochane pierogi. Szczerzę powiedziawszy było to wyzwanie ponieważ pierwszy raz miałem okazję tak naprawdę poświęcić kilka klatek tylko dla jedzenia. Fotografie posłużą do promocji na facebook’u jak i do galerii w Tomaszowskiej Pierogarni.


Zobacz więcej… »


Chcąc nie chcąc, wracamy do tego co lubię najbardziej czyli „fotoryzacja”. Dziś udało mi się zabrać z przyjaciółmi na zlot marki BMW. Miałem okazje przejechać się pierwszy raz po torze, że tak powiem na pełnym gazie! :D Tak więc dzień pełen adrenaliny i moc wrażeń. Kilka strzałów poniżej. Wkrótce więcej zajawki motoryzacyjnej i nie tylko!
Stay tuned.

Zobacz więcej… »


Zimny nawet bardzo zimny wieczór, ale było warto. Poniżej kilka fotek które udało mi się zrobić. Mam nadzieje że nie raz jeszcze będę miał okazję dorwać te dwie „bemwice” :D

Zobacz więcej… »


Kolejny fajnie spędzony weekend, tym razem w Tyszowcach. Dla zainteresowanych fotki zrobione Nikonem D700. Kilka zdjęć na zachętę poniżej. Zapraszam.

Zobacz więcej… »


Niezapomniana podróż, po małych problemach dotarliśmy tam. Było na prawdę super. Przyjechaliśmy do Tomaszowa z wyróżnieniem w kategorii „Old School”. Kilka zdjęć poniżej. Zapraszam.

Zobacz więcej… »


Baaaardzo fajna impreza :D masa znajomych. Dawno nie miałem takiego wesela ;) . Dużo radości uśmiechu i miłości. Kilka zdjęć z pełnej klatki, jest motywacja do zbierania na swój własny nowy sprzęt. Tak więc w przyszłym roku będzie się działo.
Uwaga duża ilość zdjęć, mogą się trochę ładować przy słabym łączu.

Zobacz więcej… »