KATEGORIE:   WszystkieMotoryzacjaŚlubneInneLudzie

Dub IT! Tuning Festiwal 2015

Z roku na rok impreza coraz to lepsza, kto nie był niech żałuje! Było zajebiście! :D Jedna z imprez które posiadają niesamowity klimat. Na żadnej innej imprezie tak wdziecznie auta się nie prezentują. Kilka fotek z mojej kolekcji. Zapraszam.

...
Żółwikowe srebero

Póki sezon weselny jeszcze się dla mnie nie zaczął trzeba korzystać z przyjemności i focić auta! Pogoda do bani, kropił deszcz, ale cóż to nam nie przeszkadza. Poniżej kilka fotek z dzisiejszego wypadu.

...
MOTO Session 2015

Targi motoryzacyjne w Lublinie, pochodzili popatrzyli i porobili zdjęcia. Co wyszło zobaczcie sami. Poniżej kilka klatek ode mnie, zapraszam do oglądania. Miłego odbioru!

...
Urodziny drzewiasty 2015

Cześć i czołem, pewnie zastanawiacie się co tym razem uwieczniałem. Godzina 22:00 dzwoni do mnie Jarek, wcześniej go nie znałem. Pyta czy mógłbym zrelacjonować ich wypad w teren. Mówię czemu nie. Po chwili rozmowy z Jarkiem, powiem szczerzę podjarałem się tą imprezą. Nie spodziewałem się że będzie aż tak fajnie. Błoto – super zabawa – duże samochody – mocne silniki – niesamowici ludzie!
Dziękuję www.artsframe.pl za polecenie, Jarkowi za zaproszenie i super przyjęcie www.drzewiasty.pl

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej zdjęć z wypadu zapraszam na www.flic.kr/s/aHsk6ScTej

...
Happy in snow

Każdy z nas choć troszkę zachowuje się jak małe dziecko. Jak myślicie co się wydarzy, gdy połączymy samochód (z tylnym napędem) ze śniegiem? Oczywiście plus kierowca. Kilka fotek z białego szaleństwa czarnego potwora. Check!

...
Powrót do przeszłości

Chcąc nie chcąc, wracamy do tego co lubię najbardziej czyli „fotoryzacja”. Dziś udało mi się zabrać z przyjaciółmi na zlot marki BMW. Miałem okazje przejechać się pierwszy raz po torze, że tak powiem na pełnym gazie! Tak więc dzień pełen adrenaliny i moc wrażeń. Kilka strzałów poniżej. Wkrótce więcej zajawki motoryzacyjnej i nie tylko! Stay tuned.

...
Nocna jazda

Zimny nawet bardzo zimny wieczór, ale było warto. Poniżej kilka fotek które udało mi się zrobić. Mam nadzieje że nie raz jeszcze będę miał okazję dorwać te dwie „bemwice” 

...
Dub IT! Tuning Festiwal 2013

Jako fan aut z grupy VAG jak i innych aut po modyfikacjach nie mogło mnie zabraknąć na tej imprezie. Przedstawiam wam kilka zdjęć właśnie z tej imprezy, która odbyła się w Kielcach. Peace and love!

...
NowszeStarsze