KATEGORIE:   WszystkieMotoryzacjaŚlubneInneLudzie

Kinga i Mateusz

Nie wiem czy zauważyliście, ale strasznie dawno coś wrzucałem i właśnie teraz na wakacjach mam trochę czasu i specjalnie dla was postaram się nadgonić z relacjami :) Poniżej prezentuje wyjątkowy dzień dla Kingi i Mateusza. Świetna współpraca, zawsze uśmiechnięci, niech im się dobrze żyje razem! Pozdrawiam i czekamy na chrzciny! :)

...
Sesja ślubna

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie moja fryzjerka. "Łukasz" potrzebuje kilka zdjęć" mówię no dobra jestem otwarty na każdą współpracę. Spotkaliśmy się na plenerze przyprowadziła dwie piękne dziewczyny. Zapowiadało się bardzo ciekawie, już w głowie rysowały mi się kardy. To co uchwyliłem oblądacie poniżej, myślę że dostyć ciekawe to wyszło, ktoś powiedział, że robię mało portretów mam nadzieje że to się zmieni! :)

...
Paulina i Łukasz

Zaskakująca para dawno nie widziałem tak kochającej się pary. Wesele przebiegło pomyślnie nawet zaskakująco pomyślnie. Koledzy/koleżanki po fachu przyznają mi rację zawsze jest jakaś osoba której coś nie będzie pasowało. Panna Młoda w pięknej sukni zaskoczyła wszystkich gości. Pan Młody bez stresu podjął wyzwanie i stanął na wyskości zadania. Zabawa weselna pod wodzą znakomitego DJ'a, zabawa do samego rana! :) A poniżej kilka zdjęć, przeżyjmy to jeszcze raz...

...
Gosia i Kacper

To był wyjątkowy dzień nie tylko dla Młodych, ale i dla mnie. Moja koleżanka wychodzi za mąż! :) Tak tym razem nie tylko klientka. Te wesele mogę podsumować jednym słowem RODZINNIE. Poznałem kilka fajnych ludzi może wkrótce wyjdzie coś co planujemy :D

...
Marta i Kuba

Cześć! Pomino szarej i deszczowej pogody uważam ten dzień za udany. Było to moje pierwsze wesele na którym użyłem tylko jednego obiektywu, TAK właśnie była to 35-tka DX. Dziwne, ale prawdziwe pomio winiety mega daje radę. Własnie dlatego zdecydowałem się kupić swoją nową na właść. Teraz pytanie do was. Czy mieliście czasami ochotę "puścić" aparat i niech "robi co chce"? Ha.. ja miałem, zobaczcie sami jedno zdjęcie właśnie jest zrobione tym sposobem, więcej nie powiem. Musisie się domyślić ;) Czekajcie nas następny materiał bo będzie na prawdę niesamowicie! Nowe możliwości już przede mną.

...
Paulina i Radek

Kolejny świetny dzień z Parą Młodą. Miałem okazje zwiedzić piękne okolice Lubyczy Królewskiej, możecie to zobaczyć na zdjęciach z sesji. Świetna zabawa domeną tego wesela nie obyło się też bez niespodzianek :) Zobaczcie kilka zdjęć z tego ważnego dnia dla Pauliny i Radka.

...
Kasia i Jarek

Wesele Kasi i Jarka jedno z wielu udanych wesel. Masa nowych i ciekawych ludzi zapoznanych. ZUMBA? tak tak zumba na weselu nie przesłyszeliście się, bardzo ciekawe i nietuzinkowe zestawienie. Moja misja zakończyła się powodzeniem. Pozdrawiam zespół SONIC na prawdę super ekipa! Mam nadzieje że jeszcze będziemy mogli się zobaczyć Kasiu i Jarku, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Kilka strzałów na zachętę.

...
Nowe możliwości…

Kolejny fajnie spędzony weekend, tym razem w Tyszowcach. Dla zainteresowanych fotki zrobione Nikonem D700. Kilka zdjęć na zachętę poniżej. Zapraszam.

...
Justyna i Marcin

Baaaardzo fajna impreza masa znajomych. Dawno nie miałem takiego wesela. Dużo radości uśmiechu i miłości. Kilka zdjęć z pełnej klatki, jest motywacja do zbierania na swój własny nowy sprzęt. Tak więc w przyszłym roku będzie się działo. Uwaga duża ilość zdjęć, mogą się trochę ładować przy słabym łączu.

...
Ola i Łukasz

Sezon weselny rozpoczęty. Kilka ujęć z nietuzinkowego wesela Oli i Łukasza. Impreza pełna wrażeń, z pewnych powodów nigdy nie zapomnę tego wydarzenia, pewna osóbka wie o kim mówię :)

...
Aneta i Piotr - sesja

Kilka zdjęć, ze słoneczno-zimowej sesji Anety i Piotra. Było na prawdę cieplutko jak na tą porę roku. Zapraszam do obejrzenia.

...
Aneta i Piotr

To był szary i ponury ranek. Myślałem, że nic z tego nie wyjdzie. Okazało się, że właśnie ta Para rozweseliła nas. Miałem okazję zrobić fotoreportaż dla super pary, Anety i Piotrka. Właśnie na ich weselu przetestowałem nowe nabytki 8 mm i 35 mm. Moim zdaniem spisały się świetnie. Serdecznie dziękuję Młodym za gościnę i jeszcze raz Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Niebawem sesja zdjęciowa na blogu. Stay tuned!

...
Diana i Daniel

Kolejny fajny dzień spędzony na sesji ślubnej tym razem z Dianą i Danielem. „Uśmiech numer 3 na twarz i jedziemy z tematem” – jak mawia mój kolega. Nie no żartuje. :) Wszystko na wielkim spontanie, pełna czysta radość i szczery uśmiech, a zapowiadało się, że nic z tego nie wyjdzie…

...
Paulina i Łukasz

Ostatnio miałem okazję fotografować na poprawinach u Łukasza i Pauliny. Niesamowita atmosfera i dobrze bawiący się ludzie. Pierwsze próby zgrania lamp z nastawami aparatu. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej. Już niebawem sesja plenerowa, bądźcie cierpliwi.

...
NowszeStarsze