KATEGORIE:   WszystkieMotoryzacjaŚlubneInneLudzie

Republika

Republika ach Republika, dawno tam mnie nie było. Jak zwykle świetna muzyka grana na żywo. Niesamowici ludzie i ta atmosfera :) nie do opisania. Kto nie był niech czym prędzej się tam uda! Już niedługo kolejne relacje z imprez nie tylko takich jak ta. :)

...
Konflikt

Byłeś w rePUBlice? Nie? A więc nie ma innej opcji, żeby podczas następnego koncertu nie wpaść, posłuchać, pogadać ze znajomymi i przy okazji wypić coś dobrego. Poniżej kilka ujęć z koncertu zespołu Konflikt. Na pewno będzie więcej relacji z takich wydarzeń, także do miłego! Wszystkie poniżej fotki są robione D700 także nowy nabytek sprawuje się świetnie, jest progres! Wkrótce fotki testowe z Sigmy 24-80.

...
Pierogi!!!

Pierogi, pierogi, pierogi kto ich nie lubi. Za pośrednictwem Pani Teresy miałem okazję fotografować jedzenie w szczególności ukochane pierogi. Szczerzę powiedziawszy było to wyzwanie ponieważ pierwszy raz miałem okazję tak naprawdę poświęcić kilka klatek tylko dla jedzenia. Fotografie posłużą do promocji na facebook’u jak i do galerii w Tomaszowskiej Pierogarni.

...
Sylwester 2013 – Zacisze

Super impreza, super zespół, jeszcze lepsi ludzie. Warto było trochę popracować w ten sylwestrowy wieczór. Nie obyło się bez nagłych zwrotów akcji. Jeden z gości przed północą podszedł do mnie i powiedział, że będzie się oświadczał swojej dziewczynie i czy mógłbym uwiecznić tą chwilę.  Jednak bywają jednostki ludzi kreatywnych…

Chciałbym wszystkim polecić świetny zespół muzyczny Mastro, zgrani ludzie robią to co kochają. Więcej o nich i kontakt na ich oficjalnej stronie: www.mastro.cba.pl Dla zainteresowanych wszystkie zdjęcia: Klik

...
NowszeStarsze