KATEGORIE:   WszystkieMotoryzacjaŚlubneInneLudzie

Chrzciny Klary

Raz, dwa, trzy.. zaczynamy. Tego sezonu jest dużo pracy, ale nic działamy cały czas. Tym razem coś innego nic zaślubiny. Chrzciny małej Klary, które odbyły się w Zamościu. Mała jest przeurocza uśmiecha się do zdjęć i ładnie pozuje. Pogoda przecudna, chociaż niektórzy narzekali. Kilka zdjęć z tej ważnej chwili dla rodziców.

...
Ola i Łukasz

Sezon weselny rozpoczęty. Kilka ujęć z nietuzinkowego wesela Oli i Łukasza. Impreza pełna wrażeń, z pewnych powodów nigdy nie zapomnę tego wydarzenia, pewna osóbka wie o kim mówię :)

...
Aneta i Piotr - sesja

Kilka zdjęć, ze słoneczno-zimowej sesji Anety i Piotra. Było na prawdę cieplutko jak na tą porę roku. Zapraszam do obejrzenia.

...
Aneta i Piotr

To był szary i ponury ranek. Myślałem, że nic z tego nie wyjdzie. Okazało się, że właśnie ta Para rozweseliła nas. Miałem okazję zrobić fotoreportaż dla super pary, Anety i Piotrka. Właśnie na ich weselu przetestowałem nowe nabytki 8 mm i 35 mm. Moim zdaniem spisały się świetnie. Serdecznie dziękuję Młodym za gościnę i jeszcze raz Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Niebawem sesja zdjęciowa na blogu. Stay tuned!

...
Sylwester 2013 – Zacisze

Super impreza, super zespół, jeszcze lepsi ludzie. Warto było trochę popracować w ten sylwestrowy wieczór. Nie obyło się bez nagłych zwrotów akcji. Jeden z gości przed północą podszedł do mnie i powiedział, że będzie się oświadczał swojej dziewczynie i czy mógłbym uwiecznić tą chwilę.  Jednak bywają jednostki ludzi kreatywnych…

Chciałbym wszystkim polecić świetny zespół muzyczny Mastro, zgrani ludzie robią to co kochają. Więcej o nich i kontakt na ich oficjalnej stronie: www.mastro.cba.pl Dla zainteresowanych wszystkie zdjęcia: Klik

...
Diana i Daniel

Kolejny fajny dzień spędzony na sesji ślubnej tym razem z Dianą i Danielem. „Uśmiech numer 3 na twarz i jedziemy z tematem” – jak mawia mój kolega. Nie no żartuje. :) Wszystko na wielkim spontanie, pełna czysta radość i szczery uśmiech, a zapowiadało się, że nic z tego nie wyjdzie…

...
Dub IT! Tuning Festiwal 2013

Jako fan aut z grupy VAG jak i innych aut po modyfikacjach nie mogło mnie zabraknąć na tej imprezie. Przedstawiam wam kilka zdjęć właśnie z tej imprezy, która odbyła się w Kielcach. Peace and love!

...
Paulina i Łukasz

Ostatnio miałem okazję fotografować na poprawinach u Łukasza i Pauliny. Niesamowita atmosfera i dobrze bawiący się ludzie. Pierwsze próby zgrania lamp z nastawami aparatu. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej. Już niebawem sesja plenerowa, bądźcie cierpliwi.

...
Starsze